שירותי המשרד

אנחנו מספקים מטריה פיננסית מקצועית לעסקים בכל הגדלים

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות מקצועית על ידי צוות מנהלות חשבונות מנוסות. עבודה עם כל תוכנות החשבוניות, בכל סדר גודל (חד צידית וכפולה). מאמינים בהקטנת העומס והלחצים מבעל העסק/העצמאי וטיפול כולל להוצאת דיווחים מהימנים ובזמן.

דוחות ומאזנים שנתיים

למרות שאנו מאמינים בניהול והקפדה כל השנה, הגשת מאזנים שנתיים ודוחות שנתיים הם מומחיות גדולה שלנו.ניצול הידע הרב מאפשר הקטנת המיסוי והגדלת הריווחיות. במשרד אנו גם מוציאים דוחות רווח והפסד ודוחות נוספים במהלך השנה.

תכנון וייעוץ מס

מעל ל15 שנות ניסיון בעבודה מול רשויות המס וכל סוגי העסקים מאפשרים לנו לבצע ייעוץ ותכנון מס אופטימלי גם ברמת העסק וגם ברמת הבעלים. הידע הזה עומד לרשות לקוחותינו בכל שלב ובכל זמן. תכנון נכון שווה הרבה כסף.

פתיחת עסק חדש

בשלב הראשוני בו אתם עדיין מתלבטים ושוקלים את צעדיכם - נשמח להיפגש לפגישת ייעוץ מלאה ללא כל תשלום והתחייבות - החלטות שתקבלו בתחילת הדרך ישפיעו רבות על עתיד העסק שלכם. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

ייעוץ עסקי ופיננסי

כל לקוחותינו עומדים בפני החלטות כלכליות ועסקיות לא פשוטות. בתחום הפיננסי - הלוואות, מימון, רכישות, אשראי וכו' - צברנו ידע רב שאותו נוכל להעמיד לרשותכם בכל שלב ללא קשר לניהול החשבונות והעסק. אנחנו פה לעזור.

הצהרת הון ודוחות אישיים

כבעלי עסקים לעיתים תדרשו לעמוד בפני הגשת דוחות אישיים והצהרות הון - אנו כמובן עומדים לרשותכם בדוחות אלו על מנת להגיש את הדוח בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר. אל תקלו ראש בדוחות האישיים.

תמיכה

עוזרים לך בזמן הנכון

לא משנה מה גודל העסק שלך או מה המחזור שלו, לא משנה כמה אתה משלם לנו כל חודש - אנחנו מאמינים ששירות ללקוח ועבודה מקצועית הם אבני היסוד של המשרד שלנו. בכל שאלה, בכל התלבטות - גם אם נפגשנו ואתם לא לקוחות שלנו - תתקשרו או השאירו הודעה ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.

קבל את העדכונים האחרונים שלנו

אם אתם רוצים להתעדכן בהחלטות ועדכונים של מס הכנסה או ביטוח לאומי - לחצו והשאירו מייל. אנו מעדכנים כל הזמן!